Kogukond

Superhoidjad on Eesti parimate lapsehoidjate kogukond. Meie eesmärgiks on olla alati olemas siis, kui sinul hädasti hoidjat vaja läheb. Ja seda mugavalt, kiirelt ja turvaliselt.

kogukond pilt
esimene joon

Lapsevanemale

Lapsehoidja leidmine ei ole mingi tavaline asi. Valid hoole ja armastusega, aga keeruline on leida, on ju! Varsti on see lihtsam, sest superhoidjad.ee kaudu on just selle õige hoidja leidmine sinu jaoks käkitegu. Kõik hoidjad on läbinud hoolika taustakontrolli ning valmis pakkuma sulle ja sinu lapsele ainult parimat. Niisiis: otsi-leia-broneeri-naudi. Sinu aeg on jälle sinu kätes!

lapsevanemale pilt
teine joon

Lapsehoidjale

Mis oleks, kui saaksid teha seda, mis sulle meeldib – olla superhea lapsehoidja – ja seda nii mugavalt, et kuku või pikali! Pakume sulle 100% läbipaistvat keskkonda, kus saad mugavalt võimalikult palju tööotsi, tasu laekub alati õigel päeval arvele ja satud kokku just nende peredega, kellega kõige paremini klapid! Jah, haara võimalusest ja liitu Superhoidjate kogukonnaga täna!

lapsehoidjale pilt
kolmas joon

Tee nii!

Otsi ja broneeri kiirelt ja mugavalt meelepäraseid lapsehoidjaid, või liitu lapsehoidjana, et saada endale uusi ja meeldivaid töötsi!